گم شدن دفتر پولیشی اسامی تروریست های آمریکا را به پلیس گزارش داد

دفتر پولیشی میدوری که از سال گذشته مورد استفاده قرار گرفته است، یک برند لوازم التحریر است که یک تولید کننده کاغذ ژاپنی که در دهه 1960 تاسیس شد و کاغذ باکیفیت تولید می کرد، از سال 2008 بر اساس فناوری ساخت خود آن را تولید می کرد.

وقتی به دنبال کاغذی بودم که تجربه نوشتن یک خودکار را خراب نکند و اجازه دهد جوهر به راحتی از بین برود، متوجه میدوری شدم.

شرایط یک نوت بوک خوب

کاغذ با کیفیت خوب

ساخت خوب

صحافی که بدون انعطاف باز می شود

پیکربندی عملی

مهمتر از همه، کاغذ

ماهیت یک نوت بوک یک رکورد است. نوت بوک ها برای نوشتن افکار و ضبط مکالمات وجود دارند. بنابراین، یک نوت بوک خوب، نوت بوکی است که یک تجربه ضبط خوب را خوب می کند.

و مهمترین بخش تجربه ضبط، کاغذ است. احساس نوشتنی که هنگام نوشتن دست به دست با ابزار نوشتن احساس می‌کنید، احتمالاً مهم‌ترین دلیلی است که ما همچنان از نوت‌بوک حتی پس از ترک رایانه استفاده می‌کنیم.

تمام کاغذهای Midori که تجربه و فناوری را در مدت زمان طولانی انباشته کرده است، با حل کردن خمیر استخراج شده از درختان پهن برگ در آب ساخته می شود.

وقتی خمیر را از رودخانه جمع آوری کرده و در آب صاف شده حل کرده و در آب له می کنند تا فرنی درست شود، شروع به رنگ کرم مایل به زرد می کند و در نهایت آماده کاغذ سازی می شود.

معمولاً برای به دست آوردن رنگ سفید یک فرآیند اضافی را طی می‌کند، اما در میدوری، خمیر خامه‌ای رنگ باقی می‌ماند تا رنگ اصلی کاغذ حفظ شود. خمیر خرد شده توسط دست انسان و ماشین در کارخانه میدوری تکمیل می شود.

کاغذ تمام شده در نهایت بررسی می شود. بازرسان کیفیت کاغذ میدوری را با نگاه کردن به آن، لمس کردن، یادداشت برداری و مقایسه آن مدیریت می کنند.

ضخامت کاغذ، وزن، صافی مناسب، رنگ و سرعت خونریزی و خشک شدن جوهر را بررسی کنید. پس از گذراندن تست های مختلف از جمله لمس، شکل، بافت و دست خط، تنها پس از آن است که به سراغ صحافی می رود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.