کفش اسپرت پسرانه بچه گانه باعث موفقیت پسران در فوتبال شد

کفش اسپرت پسرانه بچه گانه کفش‌های تخت غیررسمی در هوای گرم به سبکی هستند که در پیرنه‌ها منشا گرفته است. آنها معمولاً دارای رویه پارچه ای یا بوم و پایینی نرم از طناب یا لاستیک هستند. انواع پاشنه بلند برای خانم ها وجود دارد.

کفش زین: معمولاً یک کفش چرمی با رویه سفید است که رویه آن نوار زینی شکل مشکی دارد.

دمپایی: یک کفش رسمی یا غیر رسمی (پنی لوفر) ​​بدون بند، اغلب با منگوله، سگک یا جا سکه ای.

کفش های قایق، همچنین به عنوان “کفش های عرشه” شناخته می شود: شبیه به کفش های لوفر اما غیر رسمی تر است. توری ها معمولاً از چرم ساده و بدون هیچ گونه حاشیه ای هستند.

برای محافظت از کف قایق در برابر آسیب یا خراش، معمولاً از چرم ساخته می شوند و با کفی سفید نرم مشخص می شوند. اولین کفش قایق در سال 1935 توسط پل اسپری اختراع شد.

چکمه: چکمه های بلند (پوشاننده مچ پا) اغلب از چرم ساخته می شوند. برخی از این کفش‌ها برای استفاده در هوای نامساعد و یا به‌عنوان یک سبک جایگزین برای کفش‌های رسمی و غیررسمی طراحی شده‌اند. سبک‌ها عبارتند از چکمه‌های لاستیکی و چکمه‌های برفی، و همچنین چکمه‌های کار و کفش‌های پیاده‌روی.

کفش

بند بند : برای استفاده در داخل خانه، معمولا با لباس خواب پوشیده می شود .

هدف Vibram FiveFingers ارائه حس طبیعی دویدن با پای برهنه و در عین حال محافظت از پاها است. کفش های کتانی یا بوم.

در مقایسه با کفش های رسمی مردانه و زنانه، اغلب شکاف جنسیتی کمتری بین کفش های ورزشی و کفش های کاربردی خاص وجود دارد. در بسیاری از موارد این کفش‌ها را می‌توان هم مردان و هم زنان پوشید. بیشتر بر عملکرد تأکید می شود تا سبک.

کفش دویدن: بسیار شبیه به موارد فوق است، به جز با تاکید بیشتر بر روی بالشتک.

سنبله های مسیر: وزن سبک، اغلب از میخ های پلاستیکی یا آهنی تشکیل شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.