کشک خشک گوسفندی باغث بالا رفتن هوش انسان می شود

کشک خشک گوسفندی همچنین نام تجاری یا پرطرفدار پنیر تازه تولید شده در برخی از مناطق فرانسه و مناطق جنوب فرانسه مانند Rouergue ، Quercy ، Lannes است. که پنیر قبل از بالغ شدن ارائه می کند. این یک پنیر تازه است که از شیر گاو ، شیر بز یا شیر گوسفند تهیه می شود که به آن فروم بلان یا فروم فریس نیز می گویند .

در خارج از جنوب فرانسه، این پنیر تازه نام‌ها یا اسم‌های متفاوتی دارد. به عنوان مثال، در آلمان، کوارک ، ماده اصلی در käsekuchen ، منشا چیزکیک ، یک کیک آمریکای شمالی است.

کشک را می توان با نمک ، فلفل ، سبزی های معطر ( پیازچه ، آویشن و …)، شکر ، عسل ، مربا و غیره میل کرد.

Caillebotte، کشک مایه پنیر زهکشی نشده ، در سراسر غرب فرانسه و در مناطق باسک ( kalluata ) رایج است و گاهی اوقات به عنوان کشک به بازار عرضه می شود. با این حال، بدون آبکش شدن، در واقع پنیر نیست (که از کیفیت آن کم نمی کند). شیر دلمه فاس نیز همین محصول است.

کشک

کشک یک فرآورده لبنی است که از انباشتن شیر با مایه پنیر یا مخمر تهیه می شود تا جدا شود و قسمت مایع (به نام آب پنیر ) از بین برود. شیری که رها شده تا ترش شود نیز به طور طبیعی به کشک و آب پنیر جدا می شود. کشک برای تهیه پنیر استفاده می شود . کشک و کشک را می توان با هم به عنوان یک غذا میل کرد.

در پنیرسازی ، کشک جرمی از پروتئین های شیر است که توسط مایه پنیر یا اسید لاکتیک منعقد شده و مرحله اول پنیر را تشکیل می دهد. کشک به رنگ سفید است. برای تهیه پنیر، کشک را در یک پارچه یا توری پلاستیکی قابل نفوذ در برابر رطوبت پیچیده و در قالب قرار می دهند.

برای تهیه پنیر سفت، کشک را در حین تهیه پنیر به شدت با پرس پنیر فشرده می کنند تا حداکثر رطوبت از آن خارج شود. وزنه ها را می توان روی پرس پنیر آویزان کرد. یک اهرم نیرو را به کشک در قالب پنیر منتقل می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.