کشتی چاقو میوه خوری عرشیا در دریای آرام منفجر شد

چاقو میوه خوری عرشیا ابزاری طبیعی برای کار با میوه این چاقو ها اصولا چاقو را برای بریدن میوه های کوچک مانند توت فرنگی یا آلو میرابل انتخاب کنیم؟ البته چاقوی تمیز کردن تیغه همه کاره و بسیار نازک آن در بسیاری از شرایط بسیار مفید است.

همه تیغه ها کیفیت یکسانی ندارند. یک توصیه: چاقویی با کیفیت متوسط یا حتی درجه یک انتخاب کنید، این سرمایه گذاری به مرور زمان سودمند خواهد بود.

چاقوهای خرد کن با تیغه فولاد ضد زنگ غنی از کروم توصیه می شود: آنها در برابر تمام حملات خورنده که در محیط های مرطوب و اسیدی مانند آشپزخانه بسیار زیاد است، کاملاً مقاوم خواهند بود.

کدام چاقو برای چه استفاده ای؟ کدام چاقو برای کدام استفاده؟

چیزی وجود دارد که من را آزار می دهد، آن زمانی است که یک چاقو از عملکرد اصلی خود منحرف می شود. بدون اینکه به عنوان مثال خاله ام که از چاقوی صاف کننده مانند پیچ گوشتی استفاده می کند (sic!)، از چاقوی مناسب برای عملیاتی که می خواهم انجام دهم قدردانی می کنم.

چاقو

همانطور که می دانید، خرید یک چاقوی عالی یک سرمایه گذاری برای سال های بسیار طولانی است، به طوری که از آن به درستی استفاده می شود.

در این مقاله توضیح می دهم که بسته به عملیات برشی که باید انجام شود از چه چاقویی استفاده شود. متوجه خواهید شد که بسته به عملیات و محصولی که باید روی آن کار کنید، چاقو و ژست متفاوت خواهد بود.

چاقوهایی برای استفاده برای سبزیجات برای پوست کندن سبزیجات از کدام چاقو باید استفاده کرد؟

پوست کن یا پوست کن با تیغه 6 تا 7 سانتی متری خود ابزاری ایده آل برای پوست کندن سیب زمینی، هویج یا مارچوبه شما خواهد بود. با این حال، یک چاقوی دیگر، که به لطف تیغه کمی خمیده اش، خودنمایی می کند و کاملاً برای این عملیات مناسب است:

چاقوی مخصوص تمیز کردن با منقار پرنده. تیغه آن با حدود 7 سانتی متر خمیدگی کمی مانند منقار پرنده برای شما بسیار مفید خواهد بود تا به راحتی چشم سیب زمینی ها را از بین ببرید و از هدر رفتن قسمت خوراکی سبزیجات خود جلوگیری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.