کرانچی تند به عنوان یکی از پر ادویه ترین کرانچی ها در چین به فروش می رسد

کرانچی تند بیشتر از رسوب است، بنابراین هرگز واقعاً سس منسجمی ایجاد نمی‌کند و به نوعی چکه می‌کند، می‌لغزد و در انبوهی از برنج سرخ شده که من روی آن می‌گذارم نفوذ می‌کند. وونگ حدود پنج سال پیش شروع به ساخت روغن خود برای یک پاپ آپ نودلی کرد که در لس آنجلس روی آن کار می کرد.

او می‌خواست چیزی نزدیک به روغن‌های چیلی که در سفرهایش به سرتاسر هنگ‌کنگ از آن لذت می‌برد بسازد (مورد علاقه‌های او اغلب شامل میگوی خشک بود). وونگ ترکیبی از روغن‌های بادام‌زمینی و کانولا را به سیگار نمی‌آورد و سپس چیلی تازه فرسنو، سیر و موسیر را اضافه می‌کند.

کیفیت برشته شده فلفل سیچوان به تعادل میوه ای فرنوس کمک می کند و میگوی خشک شده به آن طعمی خاص می بخشد. انتظار سطح گرمایی حدود 6 از 10 را داشته باشید.

کرانچی

سرآشپز تونی نگوین می گوید که شروع به تهیه سس دریپ کرد تا برای عروسی آینده اش پول جمع کند. سرآشپز AnQi در South Coast Plaza چندین سال با سس های تند آزمایش کرده بود، و این تجربه زمانی مفید بود که رستوران در طول همه گیری همه گیر بسته شد و او زمان بیشتری در اختیار داشت.

او به جای اجرای یک ریف مستقیم روی لائو گان ما، یکی از سس های تند مورد علاقه اش، عشقش به چیلی ترد را با علاقه اش به چیلی های کالابریایی که اغلب در غذاهای ایتالیایی استفاده می شود، ادغام کرد.

سس قطره ای ترکیبی از چیلی پرنده تایلندی و انواع فلفل چینی است که نگوین خودش آن را با آفتاب خشک می کند. او همچنین از سه شکل چیلی کالابریایی استفاده می‌کند: تکه‌های خشک شده، پودر خشک‌شده و فلفل کامل بسته‌بندی شده در روغن.

سس مقدار زیادی سیر سرخ شده و مقداری عسل دریافت می کند که حرارت را به 3 از 10 کاهش می دهد.

این سس بیشتر شبیه یک خمیر چیلی است که در بالای آن روغن وجود دارد و نگوین به مشتریان می گوید سس را همانطور که هست بردارند تا شما تقریباً دو سس در یک تهیه کنید. او گفت: «ما اسمش را گذاشتیم، چون نفت همه جا می چکد.»

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.