کارتریج جوهرافشان hp تصویر یک آبنبات را به صورت سه بعدی چاپ کرد

هزینه اولیه شروع یک کسب و کار حدود 500000 روبل خواهد بود (روبل های جالب دیگر را در نظر بگیرید). حدود نیمی از این مبلغ هزینه ماشین است. خواندن . علاوه بر وجوه اولیه برای انجام تجارت، به سرمایه در گردش نیز نیاز خواهید داشت. این شامل:

جوهر و تونر برای محبوب ترین مدل های چاپگر؛ تراشه های کارتریج جوهرافشان hp، رساناهای نوری، اسکاج و غیره کاغذ و سایر مواد مصرفی

اگر در این تجارت تازه کار هستید، خودتان مواد مصرفی نخرید. این را به استادی بسپارید که برای شما کار خواهد کرد. این رویکرد به شما این امکان را می دهد که در پول خود صرفه جویی کنید و از خریدهای غیر ضروری خودداری کنید. هزینه تقریبی کیت استارت لوازم – 100 هزار روبل.

اعتقاد بر این است که مواد مصرفی را می توان برای هر سفارش خاص خریداری کرد. اما این رویکرد زمان هدایت را افزایش می دهد، که می تواند در برابر یک تاجر تازه کار موثر باشد.

به هر حال، یکی از پیشنهادات اصلی کارآفرینی که به تازگی وارد بازار می شود، امکان تکمیل سفارش سریعتر از شرکت هایی است که در حال حاضر در بازار فعالیت می کنند.

کارتریج

کجا و چگونه مشتری پیدا کنیم

پس از تهیه پایه مواد، لازم است مدارک را پردازش کنید. کارآفرین اگر بسته ای از اسناد شرکت ها و خدمات را نداشته باشد، سفارش های خوبی پیدا نمی کند. این نیاز به این دلیل است که عمده مشتریان این شرکت برای شارژ مجدد کارتریج را شرکت ها و سازمان ها تشکیل می دهند.

همه آنها علاقه مند به داشتن مدارک پشتیبان برای هزینه های خود هستند. هیچ کس با شرکت هایی که نمی توانند توافق نامه، فاکتور و گواهی پایان کار را ارائه دهند کار نخواهد کرد.

سند اصلی تأیید قانونی بودن اجرای فعالیت کارآفرینی، گواهی ثبت کسب و کار صادر شده توسط خدمات مالیاتی (FTS) است. (کارآفرین انفرادی) به شما کمک می کند چنین مدرکی را دریافت کنید.

همچنین به اطلاعاتی در مورد نحوه انجام آن در سال 2017 نیاز خواهید داشت.

پس از ثبت نام در خدمات مالیاتی فدرال، فراموش نکنید. این به شما امکان می دهد با طرف مقابل پرداخت های بدون نقد انجام دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.