پوشیدن حوله تن پوش صبا راز جوانی ملکه الیزابت بود

حوله تن پوش صبا پنبه ای مهمترین و پرکاربردترین پد ساخته شده از پنبه، همه آن را ترجیح می دهند زیرا یک محصول طبیعی است. زمانی که پنبه ارگانیک باشد، فاقد مواد شیمیایی است، برخلاف هر الیاف مصنوعی دیگر، جاذب تر است، همچنین یک ماده قابل تنفس است زیرا الیاف اجازه عبور هوا را می دهد. پنبه همچنین راحت است زیرا پوست را تحریک نمی کند.

پنبه اغلب به عنوان حوله حمام به دلیل جذب عالی آب استفاده می شود.

ترکیب پنبه و پلی استر:

ترکیب پلی استر پنبه ای که بیشتر برای ساختن حوله ها بعد از پنبه استفاده می شود، این ها به دلیل خاصیت پایداری رنگ خوب به نظر می رسند، لازم نیست نگران محو شدن یا آسیب دیدن رنگ باشید، همچنین قابلیت جذب و تنفس خوبی دارند، احساس خوبی دارند و بیشتر هستند.

با دوام نسبت به سایر حوله ها به دلیل ترکیب مخلوط آنها، ترکیب پلی استر-پنبه بیشتر برای حوله های دستی و حوله های حمام استفاده می شود.

کتانی:

کتان در اصل اولین ماده اولیه ای بود که در ساخت حوله استفاده می شد و تا به امروز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، طبیعی است که دارای خواص داخلی مانند خاصیت ضد میکروبی و ضد الکتریسیته ساکن و همچنین بادوام و طولانی است. ماندگار است و به سرعت خشک می شود.

این حوله مانند پنبه بهترین حوله سازگار با محیط زیست است. حداقل فضای حمام شما را اشغال می کند و رطوبت را سریعتر از سایر حوله ها جذب می کند، در حوله های اسپا، حمام و آشپزخانه استفاده می شود.

میکروفیبر مصنوعی:

میکرو الیاف مصنوعی از پلی استر، پلی آمید یا ترکیبات آنها ساخته شده اند، جمع و جور، سبک وزن هستند و همچنین قدرت جذب خوبی دارند، همچنین دارای خاصیت خشک شدن سریع هستند. حوله های میکروفیبر مصنوعی برای کوله پشتی ها، ژیمناست ها یا استفاده در ساحل ایده آل هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.