پرواز یک دختر پس از استفاده نمودن چیپس میوه عمده

چیپس میوه عمده گرم مصرف می شوند، تغذیه آنها تغییر نمی کند و طعم بهتری دارند
وقتی هوا سرد است همه دوست دارند قابلمه داغ و سوپ بخورند.به عبارت نسبتاً مصرف میوه هایی که باید در یخچال نگهداری شوند و تازه نگهداری شوند ناکافی است یا فکر شستن و پوست کندن باعث تنبلی افراد می شود…
میوه ها گرم مصرف می شوند، تغذیه آنها تغییر نمی کند و طعم بهتری دارند
میوه ها برای “گرم کردن ظروف” مناسب هستند

وقتی هوا سرد است همه دوست دارند دیگ داغ و سوپ بخورند، نسبتاً مصرف میوه هایی که باید در یخچال نگهداری شوند و تازه نگهداری شوند ناکافی است یا فکر شستن و پوست کندن باعث تنبلی افراد می شود. در واقع، وقتی میوه های سرد گرم می شوند، نه تنها معده را گرم می کنند، بلکه به هضم غذا کمک می کنند و گلو را مرطوب می کنند!

چیپس

میوه ها گرم خورده می شوند، موثرتر! اما قبل از گرم کردن باید بدانید: ویتامین C در حدود 50-60 درجه سانتیگراد از بین می رود و از بین می رود بنابراین حرارت و زمان گرم شدن باید اندازه گیری شود توصیه می شود از قابلمه برقی یا مایکروفر استفاده کنید.

بعد از حرارت دادن معطر تر، شیرین تر و خوشمزه تر می شود!

گلابی، سیب، خرمالو، توت و سایر میوه های سرد نه تنها می توانند طعم ترش را کاهش دهند و طعم آن را بهتر کنند، بلکه تغذیه اولیه را حفظ کرده و اثر گرم کننده و دفع سرما دارند.

علاوه بر این، پرتقال، پرتقال، کامکوات، موز و آناناس نیز برای تهیه غذای داغ مناسب هستند.پس از حرارت دادن، نه تنها فروکتوز به زور خارج می شود، بلکه عطر میوه ای آن منفجر می شود.غذاهای سوپ از از دست دادن مواد مغذی نمی ترسند، زیرا جوهر در سوپ باقی می ماند.

گلابی آبی: گلابی آبی را پوست گرفته و دانه ها را جدا کرده و تکه تکه کنید (می توانید کل میوه را هم بپزید) به مقدار مناسب آب و شکر سنگی اضافه کنید و در قابلمه برقی حدود 1 ساعت بخارپز کنید. همچنین می توان آن را با خرمای قرمز، لونگان و سایر مواد خورش داد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.