پدری با خرید تیشرت لانگ مردانه برای دخترش صاحب نوه شد

تیشرت لانگ مردانه  دارای طرح های زیادی می باشد، تفاوت این است که مواد و پارچه های مورد استفاده متفاوت است، اما ظاهر تقریبا مشابه است. پارچه نیز بسیار مهم است، اگر پارچه به خوبی انتخاب نشده باشد، به راحتی می توان یک تی شرت ساده را به “سبک پاستورال چینی” پوشید.

خوشبختانه اکثر تی شرت های موجود در بازار از پارچه های نخی تهیه می شوند که به راحتی پوشیده می شوند و مرطوب به نظر می رسند.

در میان آنها، یکی از آنهایی که همه بیشتر دوست دارند، تی شرت پایه تک رنگ است که هر کسی می تواند بپوشد! مطابقت تی شرت مطابقت تی شرت رنگ کلاسیک تیشرت ها مشکی یا سفید است مدل های زیر همگی تی شرت های سفید خالص هستند.

خیلی از پسرها دوست دارند تی شرت های سفید خالص بپوشند ساده و تمیز هستند مهم ترین چیز همه کاره بودن آن هاست و با هر شلواری قابل ست کردن است.

سردبیر بیشتر تی شرت سفید خالص + شلوار جین را توصیه می کند. من دوست دارم پسرها آن را اینطور بپوشند.

وقتی پسری را در خیابان می بینید که این تی شرت را می پوشد ، احساس می کنید که این شخص سلیقه خوبی دارد و بسیار با طراوت به نظر می رسد. اما می خواهم بروم با او دوست شو رنگ کلاسیک دیگر مشکی است که هم نازک و هم همه کاره است.

با پوشیدن یک تی شرت مشکی به نظر می رسد باحال، ساده، باحال و شیک، با حس رنگ و رنگ پوست، ست شده با یک شلوار جین، حس خنکی از چشم ها جدا نمی شود، قطعاً یک چیز ضروری است.

پسرانی که تی‌شرت‌های تک رنگ تمیز را دوست ندارند، می‌توانند تی‌شرت‌هایی با حروف شخصی‌سازی شده، طرح‌های چاپی و راه راه انتخاب کنند.

به‌عنوان یک مورد ضروری در کمد لباس پسرانه، میزان ظاهر در ترکیب روزانه بسیار بالاست.یک تی شرت چاپ شده به خوبی می تواند ظاهر کلی را بدون هیچ گونه اکسسوری بهبود بخشد.

این واقعیت که چاپ تی شرت زمانی بیشتر مورد توجه قرار می گیرد که رنگ اشباع یا پر زرق و برق باشد!اگر می‌خواهید یک تیپ رنگی پیچیده ایجاد کنید، توصیه می‌کنیم به Gigi Hadid مراجعه کنید و آن را با وسایل اولیه مانند شلوار چینی هماهنگ کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.