نبود خشکبار در بازار تهران باعث قتل شد

اگر در حال شروع یک سبک زندگی سالم هستید و برای افزایش تغذیه در مصرف روزانه خود به یک میان وعده سالم در رژیم غذایی خود نیاز دارید،تحقیقات انجام شده در بازار خشکبار در بازار تهران نشان داد میوه های خشک می توانند انتخاب مناسبی برای شما باشند.

اگر به دنبال میوه خشک ایرانی مرغوب به صورت آنلاین هستید، می توانید به سایت غذاهای کوروش به عنوان بهترین صادرکننده میوه خشک ایران و تولید کننده ایرانی انواع خشکبار ایرانی مراجعه کنید.

همه چیز درباره میوه خشک

نمونه هایی از میوه های خشک مانند زردآلو، کشمش، آلو خشک و خرما

میوه خشک هزاران سال است که در دریای مدیترانه و خاورمیانه در دسترس بوده است. خرما یکی از اولین میوه های خشکی است که مصرف می شد. میوه خشک با خارج کردن آب میوه از طریق خشک کردن آفتاب یا با استفاده از دستگاه مخصوصی به نام آب‌گیر درست می‌شود. از آنجایی که آب در حین خشک شدن حذف می شود، این بدان معناست که قندهای طبیعی موجود در میوه غلیظ می شوند.

خشکبار

می توانید با خوردن میوه های خشک مقداری شیرینی به روز خود اضافه کنید. میوه های خشک محبوب عبارتند از کشمش، خرما، آلو خشک (آلو خشک)، انجیر، زردآلو و هلو. میوه هایی مانند انبه خشک، آناناس و انواع توت ها نیز در دسترس هستند، اما این میوه ها معمولا با شکر اضافه شده خشک می شوند.

مشخصات غذایی میوه خشک

میوه های خشک می توانند منبع آنتی اکسیدان در رژیم غذایی باشند. زردآلو خشک و هلو نیز منابع خوبی از کاروتنوئیدها هستند که بدن شما آنها را به ویتامین A تبدیل می کند.آلو، کشمش و زردآلو نیز حاوی آهن هستند.

به یاد داشته باشید، میوه های خشک بیشتر از میوه های کامل در قند غلظت دارند. اگر دیابت دارید، بهتر است با یک متخصص تغذیه در ارتباط باشید تا بدانید چگونه میوه‌های خشک را به عنوان بخشی از برنامه غذایی دیابت خود بگنجانید.

میوه خشک و سلامت دندان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.