مردی به خاطر خرید دستکش یکبار مصرف از همسرش کتک خورد

به عنوان تجهیزات حفاظت شخصی (PPE)، دستکش یکبار مصرف به طور فعال در زمینه پزشکی، داروسازی، پذیرایی، صنعت زیبایی، کسب و کار هتل و شرایط خانگی استفاده می شود.

محصولات ممکن است اندازه و بافت متفاوتی داشته باشند. ساخته شده از مواد مختلف. محصولات در انواع استریل و غیر استریل، پودر/بدون پودر در دسترس هستند.

استفاده از دستکش های یکبار مصرف در زمینه پزشکی نیز پیش نیاز کارکنان بهداشتی و درمانی و همچنین اجرای سایر اقدامات برای جلوگیری از گسترش عفونت ها (HCAI، عفونت های بیمارستانی) است.

محصولات برای محافظت از دستان کادر پزشکی در هنگام دستکاری های مختلف مورد نیاز است. با کمک آنها باید یک مانع قابل اعتماد بین مشتری و کارمند ایجاد شود. پس از استفاده، PPE باید دور ریخته شود.

رشته پزشکی. در موسسات پزشکی، محصولات لاتکس رایج ترین هستند. آنها مقاومت بالا در برابر محیط های تهاجمی، مقاومت در برابر رطوبت، کشش و استحکام کافی را ترکیب می کنند.

مانیکور. لاتکس، نیتریل PPE به طور فعال استفاده می شود. محافظت در برابر تأثیرات خارجی، آسان برای استفاده؛
آرایشگری. دستکش های نیتریل و وینیل محبوب هستند. محصولات نیتریل برای استحکام بالا، محصولات وینیل برای مقاومت شیمیایی انتخاب می شوند.

تولید غذا. از دستکش های نیتریل یا لاتکس استریل استفاده کنید. PPE محکم روی دست ها قرار می گیرد، آنها بیش از حد حساس هستند. برای کار با غذاهای آماده در آشپزخانه از محصولات پلی اتیلن یکبار مصرف استفاده می شود.

محصولات باید به خوبی روی دست قرار گیرند، لمسی دلپذیر و راحت برای استفاده باشند. می توانید محصولاتی را در اندازه های XS تا XL از 5 تا 9 خریداری کنید.

محبوب ترین آنها دستکش های S، M، L هستند. دور دست در پایه 4 انگشت باید در نظر گرفته شود. شما می توانید یک محصول را با استفاده از جدول انتخاب کنید.

همانطور که می بینید، هر ماده دستکش دارای مجموعه ای از ویژگی ها و خواص مثبت است که بر اساس آن افراد یک حرفه خاص در انتخاب دستکش اولویت دارند.

دستکش

برای دستکاری های پیچیده پزشکی و عمل های جراحی، محصولات لاتکس ترجیح داده می شوند، زیرا این PPE حساسیت لمسی بالایی را حفظ می کند. در زندگی روزمره، لوازم آرایشی، ساخت و ساز، دستکش های ساخته شده از مواد مصنوعی عمدتا استفاده می شود.

متخصصان زیبایی باید از دست های خود محافظت کنند زیرا پوست دائماً در تماس با مواد شیمیایی و عفونت های خشن است. طبق قوانین بهداشتی استادان موظف به استفاده از دستکش هستند!

شایان ذکر است که دستکش های نیتریل و لاتکس بهترین محافظت را در برابر عفونت ایجاد می کنند. علیرغم تناسب خوب با دست ها، خاصیت ارتجاعی و استحکام PPE لاتکس می تواند واکنش پوستی آلرژیک ایجاد کند.

بنابراین، به استادان توصیه می شود هنگام کار با مشتریان از دستکش نیتریل استفاده کنند. این محصولات از نظر مقاومت در برابر معرف ها کمتر از لاتکس نیستند، علاوه بر این دوام بیشتری دارند.

دستکش های وینیل برای کارهای حفاظتی که در آن کمترین خطر عفونت وجود دارد به خوبی کار می کنند. به دلیل استحکام پایین، این PPE عمدتا در برابر آلودگی محافظت می کند.

آرایشگران از دستکش پلی اتیلن استفاده می کنند. اینها محصولات غیر استریل هستند که مقرون به صرفه هستند و صنعتگران را از آلودگی و معرف ها محافظت می کنند.

متخصصان مانیکور و پدیکور از دستکش های لاتکس و نیتریل استفاده می کنند، زیرا این محصولات در برابر سوراخ شدن و پارگی مقاوم هستند و به طور قابل اعتمادی از دست ها در برابر عفونت محافظت می کنند. از همان PPE باید در کار استادان اپیلاسیون استفاده شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.