لباس مجلسی در شانزه لیزه تهران با ارائه گارانتی آبروی از دست رفته را برگرداند

لباس مجلسی در شانزه لیزه تهران سبکی از لباس بر اساس لباس سنتی ژاپنی. آستین‌های بلندی دارد و معمولاً به صورت دورتادور طراحی می‌شود. لباس‌های کیمونو مدرن ممکن است به جای اینکه یک بازتولید وفادار باشند، فقط چند عنصر از این طرح را به خود اختصاص دهند.

لباس توری
لباس‌های توری می‌توانند عجیب و زنانه باشند و وقتی با رنگ‌های تند انجام می‌شوند، مطمئناً بیانیه‌ای خواهند داشت. توری یکی از پرکاربردترین پارچه های عروسی و رسمی است. اغلب یک لباس توری باید با یک پارچه گوشتی در جلو و پشت آستر شود.

لباس سیاه کوچک
هیچ لیست لباسی بدون “لباس سیاه کوچک” کامل نخواهد بود. لباس مشکی کوچک، لباس استاندارد شما برای بسیاری از موارد مختلف است. می توان آن را با توجه به نیازهای رویداد به بالا یا پایین پوشاند. کارل لاگرفلد در مورد لباس مشکی کوچولو چنین گفت: “کسی هرگز با لباس مشکی کوچک زیاد لباس نمی پوشد یا کم لباس نمی پوشد!”

لباس آستین بلند
لباس های آستین بلند یک انتخاب عالی برای زمستان است. این لباس با اضافه شدن انواع آستین ها رسمی تر می شود.

لباس کمر کم یا پایین
این لباس کمری به جای دور کمر، کمی بالاتر از خط باسن است. این یک لباس چاپلوس برای افراد با کمر بلند است که باید فرم بدن خود را بلندتر کنند.

لباس دم پری دریایی
این لباس نام خود را از اثر افزودن یک قسمت فر یا پهن تر در پایین لباس گرفته است. این دم پری دریایی است. قسمت گشاد شده می تواند از زانو یا پایین تر از دامن از ساق پا بیفتد. اگر شعله ور شدن از پاي شما خيلي پايين شروع شود، راه رفتن در اين مدل لباس مي تواند سخت باشد.

لباس های مینی، میدی و ماکسی
این سه نوع لباس با توجه به قد لباس متفاوت است. کوتاه بودن و بالای زانو بودن. میدی قد وسط ساق پا و ماکسی قد کامل تا مچ پا است.

خارج از لباس شانه
لباس هایی که از روی شانه لیز می خورند، راه های عالی برای نشان دادن شانه های باریک و بازوهای مرتب هستند. بقیه لباس می تواند صاف، گشاد، A-line یا هر مدلی باشد که از ظاهر بیرونی شانه حمایت می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.