قیمت انار امروز اصفهان باعث بالا رفتن نرخ یورو شد

انار امروز اصفهان در حال حاضر به دلیل توانایی آن در کاهش خطر بیماری قلبی و سرطان پروستات، به عنوان یک میوه فوق العاده در نظر گرفته شده است.

به گفته دانشمندان، حاوی آنتی اکسیدان بیشتری نسبت به سایر میوه ها، چای و شراب قرمز است.

روغن هسته انار

روغن هسته انار با استخراج سرد به دست می آید. حاوی مقدار زیادی اسید چرب غیر اشباع (اسید پونیک) است.

این ماده به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی سلول های سرطانی را از بین می برد، میزان قند خون را تنظیم می کند و اثرات بازسازی کننده (جوان کننده) روی پوست انسان دارد. روغن هسته انار فوق العاده مغذی و غنی است.

برای اهداف آرایشی و دارویی استفاده می شود. خواص ترمیم کنندگی روغن هسته انار آن را به یک عنصر ضروری در بسیاری از محصولات مراقبت از پوست تبدیل کرده است.

انار

روغن هسته انار در فرمولاسیون اکثر محصولات آرایشی مانند صابون، ژل دوش، روغن های ماساژ، مرطوب کننده ها و سایر محصولات مراقبت از پوست گنجانده شده است.

عمدتاً از موادی مانند سابینن، میسنه، لیمونن، آلفا پینن و ترپیننول تشکیل شده است.

پوسته انار

پوست انار – بسیار غنی از اسید سیتریک، تانن ها و رنگ های طبیعی است. ترکیب سرد همچنین شامل تعداد زیادی از مواد پکتین است.

پوست انار برای قلب بسیار مفید است – از عضله قلب محافظت می کند، رگ ها را تقویت و تمیز می کند. کلسترول را کاهش می دهد، سلول های بتا را افزایش می دهد و برای بیماران دیابتی و قلبی عروقی مفیدتر است.

بر روی سرطان های پانکراس، مری، پوست، روده، پروستات و سینه اثر نامطلوب دارد. اسید الاژیک موجود در پوست انار نیز به درمان سرطان کمک می کند.

شما می توانید با چای پوست انار که می توانید خودتان در خانه دم کنید، از انواع جدی سرطان مانند پوست و پانکراس پیشگیری یا درمان کنید.

زادگاه درخت انار را ایران می دانند . انار از زمان های قدیم به عنوان “پادشاه همه میوه ها” در شرق در نظر گرفته شده است. این ممکن است به دلیل شکل اصلی کاسبرگ ها باشد که شکل “تاج” را ایجاد می کند.

حتی اعتقاد بر این است که این انار بود که تاج را که سرپوش پادشاهان است به مردم الهام کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.