فواید استفاده از لیمو برای رشد مو

از فرصت هایی که بدست می آوری خوب استفاده کنید. همچنین به جای رفع تشنگی، می توانید از آن لیموها برای تقویت و بهبود سلامت موهای خود، جلوگیری از ریزش مو و حتی کمک به رشد موهای خود استفاده کنید. این بسته های کوچک زرد حاوی عناصر مفید زیادی هستند که سلامت مو را ارتقا می دهند. با استفاده از آب لیمو به طور مستقیم به مو و پوست سر خود، می توانید از قدرت طبیعت به گونه ای استفاده کنید که می تواند به شما در مبارزه با موهای نازک کمک کند.

اگزالات لیمو ترش

چگونه لیمو باعث تقویت مو و رشد بالقوه مو می شود؟

در اینجا پنج دلیل اصلی وجود دارد که اگر می خواهید موهای سالم تری دارید، باید آب لیمو را شروع کنید. تولید کلاژن قوی برای رشد مو ضروری است و ویتامین C می تواند به شما کمک کند که مقدار مناسبی از آن را داشته باشید. لیمو حاوی مقادیر زیادی ویتامین C است که تولید کلاژن را افزایش می دهد.

لیمو حاوی بسیاری از مواد مغذی دیگر است که فولیکول های مو را تقویت کرده و رشد موهای جدید را تشویق می کند.
آب لیمو به طور طبیعی اسیدی است و می تواند پوست سر و فولیکول های مو را عمیقا تمیز کند، سطح pH سالم را بازگرداند و تجمع محصولات، روغن ها و آلاینده ها را از بین ببرد.

شوره سر علاوه بر اینکه آزاردهنده و غیر جذاب است، می تواند در رشد طبیعی موها اختلال ایجاد کند. لیمو دارای خواص ضد قارچی طبیعی است که می تواند شوره سر را کنترل کند.
آنتی اکسیدان ها و سایر مواد مغذی موجود در آب لیمو  و پودر لیمو عمانی به رشد مو حتی از فولیکول های خفته مو کمک می کند.


نحوه استفاده از لیمو برای رشد مو

برای اینکه از قدرت لیمو برای رشد مو استفاده کنید، یک لیموی تازه را از وسط نصف کنید و آب یکی از وسط آن را بگیرید. آب آن را با کمی آب مخلوط کنید و به پوست سر بمالید و به آرامی روی پوست سر و موها به مدت پنج دقیقه ماساژ دهید. اجازه دهید مخلوط آب میوه به مدت هشت تا ده دقیقه دیگر روی پوست سرتان بماند و سپس آن را بشویید، شامپو بزنید و نرم کنید. یک یا دو بار در هفته تکرار کنید.

در حالی که لیمو فوق‌العاده است و صادرات لیمو ترش رواج زیادی داشته و مطمئناً می‌تواند به بهبود استحکام و ظاهر موهای شما کمک کند و رشد مو را تقویت کند، اما اگر ریزش موی قابل توجهی دارید، احتمالاً درمان همه چیز نخواهد بود. در موسسه پوست و مو میامی، پزشکان مشهور جهان موارد ریزش مو را که در خانه قابل جبران نیستند، تشخیص و درمان می‌کنند. از طریق تکنیک‌های پیشرفته جراحی ترمیم مو و درمان‌های غیرتهاجمی جایگزین، می‌توانیم به بیمارانی که از ریزش مو رنج می‌برند کمک کنیم تا موها و اعتماد به نفس خود را بازیابند.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.