فریم عینک porsche که توسط یک مکانیک طراحی شد

مگان کالینز، نویسنده ارشد، چشم پزشک اطفال در موسسه چشم ویلمر، اعلا کرد یکی از بهترین فریم های عینک در دنیا که مناسب با صورت افراد باشد فریم عینک porsche دانشیار موسسه اخلاق زیستی جانز هاپکینز برمن و یکی از مدیران این موسسه می گوید: «ما به شدت نشان دادیم که دادن عینک به کودکان به آنها کمک می کند تا در مدرسه موفق شوند.

کنسرسیوم جان هاپکینز برای راه حل های بهداشتی مبتنی بر مدرسه. “موفقیت مدل برنامه چشم انداز بالتیمور و یافته های تحقیقاتی می تواند سلامت و برابری آموزشی را برای دانش آموزان در سراسر کشور ارتقا دهد.”

این تیم دانش‌آموزانی را که از طریق برنامه Vision for Baltimore معاینه چشم و عینک دریافت کردند، مورد مطالعه قرار دادند، تلاشی که در سال 2016 پس از شناسایی نیاز شدید به مراقبت بینایی در میان دانش‌آموزان مدارس دولتی شهر توسط محققان جانز هاپکینز آغاز شد: حدود 15000 نفر از 60000 دانش‌آموز پیش از تحصیل در شهر.

دانش‌آموزان کلاس هشتم احتمالاً به عینک نیاز داشتند، اگرچه بسیاری آن را نمی‌دانستند یا ابزاری برای تهیه آن نداشتند.

فریم عینک

Vision for Baltimore که ششمین سال خود را آغاز می‌کند، با مشارکت دانشکده‌های آموزش و پزشکی جانز هاپکینز، مدارس دولتی شهر بالتیمور، اداره بهداشت شهر بالتیمور، خرده‌فروش عینک Warby Parker، و ملی غیرانتفاعی Vision To Learn اداره و تامین می‌شود.

اداره بهداشت شهر بالتیمور غربالگری ها را انجام می دهد، Vision To Learn معاینه چشم را انجام می دهد و واربی پارکر عینک را اهدا می کند.

جانز هاپکینز علاوه بر ارائه بیش از یک میلیون دلار حمایت، با تیم برنامه همکاری نزدیکی برای ارائه کمک های فنی دارد.

در پنج سال اول، Vision for Baltimore بینایی بیش از 64000 دانش آموز را آزمایش کرد و بیش از 8000 جفت عینک توزیع کرد.

مطالعه جان هاپکینز قوی‌ترین کار تا به امروز است که ارزیابی می‌کند آیا دریافت عینک از طریق یک برنامه بینایی مبتنی بر مدرسه بر عملکرد کودک در مدرسه تأثیر می‌گذارد یا خیر.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.