دکتری که با فنر کتاب درسی ئست یک بیمار را به بدنش متصل کرد

با این 15 کتاب سرگرم کننده درباره بهار برای خواندن با فرزندان خود آماده شوید. اگر می خواهید کتابی بخرید که دوام بالایی داشته باشد کتابی بخرید که با فنر کتاب درسی به همدیگر متصل شود.

بیشتر از دانه ها کتاب های کرونیکل «یک دانه خواب‌آلود است» اثر دایانا هاتس استون، با تصویرگری سیلویا لانگ چه چیزی کاملتر از داستان دانه ها و نحوه رشد آنها نماینده فصل بهار است؟

این کتاب از نظر بصری خیره کننده است و داستان سبک و آسان است. شما به عنوان یک والدین متوجه خواهید شد که چگونه داستان دانه استعاره ای از دوران کودکی است و ممکن است دقیقاً در احساسات شما تأثیر بگذارد.

بیشتر: 25 بهترین کتاب والدینی که واقعاً از خواندن آنها لذت خواهید برد

نگاه کردن به این بین هنری هولت و شرکت
«خداحافظ زمستان، سلام بهار» اثر کنارد پاکپسری و سگش در این کتاب زیبای کنارد پاک، فضای بین فصل‌ها را کشف می‌کنند. داستان ساده و با ملایمت روایت می شود، اما تصاویر در عین حال واضح و تداعی کننده فضای بین شب های سرد زمستان و رشد شکوفه بهار هستند.

باید LLAMA LLAMA را داشته باشم مجوزهای خوانندگان جوان پنگوئن«Llama Llama Very Busy Springtime» بر اساس کتاب‌های آنا دیودنی

فنر

آیا واقعاً فهرست کتاب های کودکان بدون کتاب لاما لاما است؟ فکر نمی کنم اینطور باشد. و شتر خنده دار مورد علاقه ما، داشتن توپ با موجودات و شگفتی های بهار در این قسمت از داستان کلاسیک کودکان است.

آموزش تعطیلات کتاب های بیچ لین «جشنواره رنگ‌ها» اثر کبیر سه‌گال و سوریشتا سه‌گال، با تصویرگری وشتی هریسون

جشنواره برداشت بهار هندو در هولی، شورشی از رنگ‌ها، سنت‌ها و شادی‌های زیبا است. این کتاب معنای تعطیلات را بررسی می کند و آن را با کوچکترین خوانندگان به اشتراک می گذارد به گونه ای که انسان های کوچک را کاملاً خوشحال می کند.

کتاب پارت، پروژه قسمت سیمون کوچولو “دانه کوچک” اثر اریک کارل

این کتاب یک کتاب کلاسیک و همچنین یک پروژه است. این کپی از The Tiny Seed اثر اریک کارل همراه با کاغذ دانه‌دار است که می‌توانید آن را برای پرورش گل بکارید. این به فرزندان شما همه چیز را در مورد بهار و سبز می آموزد و چیزها را به روشی لذت بخش و عملی رشد می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.