دکتری با پنست جراحی موجب از بین رفتن بیماری تب مالت می شود

تفاوت محصولات پنست جراحی با یکدیگر قطعات فنری محصولات می توانند مجهز به دندانه یا یکنواخت باشند. با پین، عنصر قفل یا بدون آنها بیایید. با سایر عناصر ساختاری تکمیل شده است.

در طول جراحی چشم، از موچین های متعددی برای ثابت و نگه داشتن کره چشم استفاده می شود: جراحی با دندان، ثابت کردن با انتهای کشیده و تعداد زیادی دندان.

ابزارهای چند منظوره در میکروجراحی چشم عبارتند از: انبرهای میکروسررجیکال با آرواره های تیز، نمونه ها به گفته باروکر، همچنین دارای انحنای ضعیف و قوی هستند در طی جراحی پلاستیک از دستگاه هایی برای تثبیت عضله چشم راست راست استفاده می شود.

برای از بین بردن اجسام خارجی داخل چشم از موچین هایی با انتهای معمولی و کلت استفاده می شودبرای اکستروژن دانه های تراخم در حین جراحی پلک، از موچین گیره دار Bellarminov استفاده می شود. همچنین محصولات غلتکی و قلابی شکل.

برای از بین بردن شالازیون روی پلک، موچین Demmar وجود دارد که برای صاف کردن، ثابت کردن پلک ضروری است ابزارهای میکروجراحی ویژه نیز به طور گسترده استفاده می شود: “مرغ مگس خوار” یا قرنیه برای پیوند قرنیه، ابزارهایی برای پیوند عنبیه.

تجهیزات پزشکیتجهیزات پزشکی

موچین-قیچی، عنبیه-قیچی، وکر – ابزار جراح چشم پزشک، لازم برای برداشتن عنبیه. با صفحات کار کوتاه مستقیم که در زاویه 120 درجه نسبت به دسته قرار دارند مشخص می شود. صفحات کار به کمک فنر سفت و سخت در حالت جدا شده نگه داشته می شوند.

برجستگی های خاصی روی دسته وجود دارد. در حین عمل، انگشت شست و سبابه پزشک در آنها قرار دارد. گرفتن راحت، موقعیت راحت انگشتان، دقت دستکاری ها را تضمین می کند.

برای استخراج آب مروارید در کپسول عدسی، از دستکاری‌هایی با دندان‌های دراز و موج‌مانند در امتداد لبه و اسفنج‌هایی به شکل قاشق استفاده می‌شود.

برای گرفتن و نگه داشتن کپسول در حین برداشت آب مروارید ضروری است شاخه ها می توانند مستقیم، قوی یا کمی خمیده باشند طول قسمت کار می تواند طولانی یا کوتاه شود.

فورسپس چشمی مجهز به چفت فنری در مواردی که پزشک مجبور است عضله حرکتی چشمی را برای مدت طولانی نگه دارد ضروری است. دستگاه هایی با پین های ثابت یا تراست برای دستکاری های دقیق ضروری هستند. عناصر موقعیت فک های کار را ثابت می کنند، امکان اعوجاج، ناهماهنگی در طول عملیات را از بین می برند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.