خرابی شیلنگ ترمز چرخ جلو 405 باعث مرگ یک کودک شد

شیلنگ ترمز چرخ جلو 405  فشار وارد کنید شیلنگ ترمز جزء کوچک اما مهمی است که به کالیپر ترمز متصل است. این را به خطوط ترمز وصل کنید. هر آنچه که باید در مورد شیلنگ ترمز بدانید را در این مقاله بخوانید.

فشار ترمز برای اثر مطلوب

سیستم ترمز یک خودرو هیدرولیک است. یک مدار بسته پر از روغن ترمز فشار را در کل سیستم ترمز منتقل می کند و از این واقعیت استفاده می کند که مایعات نمی توانند فشرده شوند. فشار نسبتا کم پدال ترمز با کمک اهرم، فرمان برقی و اعمال هیدرولیک بین سیلندر اصلی ترمز و کالیپر تقویت می شود. بنابراین، سفتی برای یک سیستم ترمز از اهمیت بالایی برخوردار است.

جبران کننده حرکت

محکم بودن سیستم ترمز استفاده از لوله های سفت و سخت را بسیار کارآمد می کند. برای ترکیدن لوله مسی به نیروهای بسیار قوی نیاز است. فشار ترمز به هیچ وجه به این سطوح نزدیک نیست. با این حال، به هر طریقی، فشار ترمز باید به کالیپر ترمز منتقل شود. کولیس ها درست در کنار چرخ قرار دارند.

چرخ ها و کالیپرهای عقب به طور دائم بالا و پایین حرکت می کنند. چرخ های جلو نیز بر اساس جهت فرمان حرکت می کنند. شیلنگ های ترمز اتصال قابل اعتماد و انعطاف پذیری بین خطوط ترمز و کالیپرهای ترمز را امکان پذیر می کنند.

ساختار شیلنگ ترمز

شیلنگ ترمز از یک پارچه داخلی محکم تشکیل شده است که توسط یک پوشش لاستیکی ضخیم احاطه شده است. لایه لاستیکی انعطاف پذیری لازم را برای فشار ترمز فراهم می کند. علاوه بر این، شلنگ های ترمز نصب شده در کارخانه نسبتاً ارزان هستند. با این حال، لاستیک دارای چندین معایب است.

شیلنگ های لاستیکی حساس هستند

شلنگ های ترمز لاستیکی معمولاً فقط در چند سال اول ماشین دوام می آورند. در واقع، در زمان اولین تعویض لاستیک، توصیه می شود شیلنگ های ترمز را بررسی کنید. برخورد اجسام خارجی می تواند باعث ایجاد ترک شود و پایداری لوله را به خطر بیندازد.

همچنین ممکن است غشای داخلی پارچه بشکند. این به زودی با کاهش قابل توجه قدرت ترمز نشان داده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.