جاساز بمب در اسباب بازی کارواش برای ترور یکی از وزرای آمریکا

افلاطون فیلسوف یونانی نوشت که معمار آینده باید در کودکی در ساختن خانه ها بازی کند. مجموعه ساختمانی مجموعه‌ای از قطعات مجزا است که می‌توانند برای ایجاد مدل‌ها به هم متصل شوند . مدل های محبوب شامل اتومبیل، سفینه فضایی، اسباب بازی کارواش ، و خانه است.

چیزهایی که ساخته می‌شوند، گاهی اوقات به‌عنوان اسباب‌بازی استفاده می‌شوند، اما به طور کلی، هدف ساختن چیزهایی با طراحی خود شخص است و مدل‌های قدیمی اغلب با قطعاتی که در مدل‌های جدید استفاده مجدد می‌شوند، شکسته می‌شوند.

قدیمی ترین و شاید رایج ترین اسباب بازی ساختمانی مجموعه ای از بلوک های چوبی ساده است که اغلب با رنگ های روشن رنگ آمیزی می شوند و به نوزادان و کودکان نوپا داده می شوند.

مجموعه های ساختمانی مانند آجر لگو و لینکلن لاگ برای کودکان کمی بزرگتر طراحی شده اند و در قرن گذشته بسیار محبوب بوده اند.

مجموعه های ساختمانی برای کودکان (و بزرگسالان) که دوست دارند با دستان خود، حل کننده های معما و انواع تخیلی کار کنند، جذاب است.

عروسک مدلی از یک انسان (اغلب یک نوزاد)، یک انسان نما (مانند برت و ارنی ) یا یک حیوان است. عروسک های مدرن اغلب از پارچه یا پلاستیک ساخته می شوند.

اسباب بازی

مواد دیگری که در ساخت عروسک ها مورد استفاده قرار می گیرند یا استفاده می شوند عبارتند از: پوسته ذرت ، استخوان ، سنگ ، چوب، چینی (گاهی اوقات چینی نامیده می شود)، بیسکو ، سلولوئید ، موم و حتی سیب.

اغلب، مردم از هر موادی که در دسترسشان است، عروسک می‌سازند.

گاهی اوقات به عنوان تزیین، یادگاری یا کلکسیونی برای کودکان بزرگتر و بزرگسالان در نظر گرفته می شود، اکثر عروسک ها به عنوان اسباب بازی برای کودکان، معمولاً دختران، برای بازی در نظر گرفته می شوند.

عروسک‌هایی در مقبره‌های مصری پیدا شده‌اند که قدمت آن‌ها به 2000 سال قبل از میلاد می‌رسد.

عروسک ها معمولا مینیاتوری هستند، اما عروسک های بچه ممکن است اندازه و وزن واقعی داشته باشند.

عروسک یا حیوان عروسکی از مواد نرم گاهی اوقات اسباب بازی مخمل خواب دار یا مخمل خواب نامیده می شود . یک اسباب بازی محبوب از این نوع خرس عروسکی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.