توپ بادام درختی در بازار به عنوان یکی از برترین بازی های جهانی

بادام درختی در بازار از آنجایی که شواهد علمی قبلی حاکی از فواید خوردن آجیل برای بیماری قلبی بود.

در سال 2003 سازمان غذا و داروی ایالات متحده تولیدکنندگان را تأیید کرد که بر روی برچسب های مواد غذایی ذکر کنند که خوردن 1.5 اونس در روز از اکثر آجیل ها به عنوان بخشی از رژیم غذایی کم چربی اشباع شده و کلسترول ممکن است باعث کاهش کلسترول شود.

خطر بیماری قلبی

خرید بادام در پوسته بادام بادام خام، بلانچ شده، بو داده خشک و بو داده شده در روغن موجود است. آنها را می توان به صورت کامل، ورقه ای، خرد شده یا خرد شده خریداری کرد.

اگرچه آنها اغلب به صورت ساده یا نمکی یافت می شوند، اما در طعم های برشته شده با عسل، باربیکیو، فلفل قرمز، روکش شکلات و طعم های دیگر موجود هستند که بسیاری از آنها می توانند کالری، سدیم و شکر را افزایش دهند. بادام خام از نظر تغذیه ای با بو داده خشک قابل مقایسه است.

بادام

بهتر است بادام را در مکانی خنک، تاریک و خشک نگهداری کنید. اگر در دمای کمتر از 40 درجه فارنهایت نگهداری شود، بادام را می توان حدود دو سال نگهداری کرد.
شیر بادام. این شیر گیاهی بدون لبنیات فاقد کلسترول و لاکتوز است، که ممکن است برای کسانی که از رژیم غذایی کم کلسترول پیروی می کنند یا به لاکتوز حساسیت ندارند، جذاب باشد.

از آسیاب ریز بادام با آب تهیه می شود و سپس آن را صاف می کنند تا تفاله بادام جدا شود. سپس مایع باقیمانده ممکن است با مواد مغذی مانند کلسیم و ویتامین های A و D غنی شود.

در حالی که بهترین انتخاب شیر بادام شیرین نشده است، بسیاری از آنها شیرین کننده ها را اضافه کرده اند، بنابراین حتماً پانل تغذیه را بررسی کنید.

کره بادام. کره بادام قوام مشابهی با کره بادام زمینی دارد، اما می تواند جایگزینی برای کسانی باشد که به بادام زمینی حساسیت دارند. کره بادام شیشه ای معمولاً گران تر از کره بادام زمینی است و قیمت آن بین 5 تا 15 دلار است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.