بذر سیب زمینی بنفش در بارداری مصرف کنید تا چشمان فرزندتان آبی شود

پتاسیم موجود در هر بذر سیب زمینی بنفش (K 2 O) – 291 میلی گرم در کیلوگرم 1 ؛ نیتروژن کل – 2.28٪، pHKCl – 6.86. فعالیت آنزیم اوره آز – 1.64 میلی گرم NH 3 1 گرم – 1 خاک در هر 24 ساعت.

فعالیت آنزیم ساکاراز – 31.8 میلی گرم گلوکز 1 گرم-1 خاک در 48 ساعت آماده سازی BD 501 یک سنگ کریستال کوارتز (SiO 2 – 99.8٪) است که بسیار ریز آسیاب شده است.

خاک، و همچنین گیاهان سیب زمینی، با آماده سازی آزمایش شده با توجه به روش ها و قوانین تعیین شده برای مزارع بیودینامیک اروپایی اسپری شدند.

آماده سازی بیودینامیک 500 و 501، و همچنین کمپوست های ارگانیک و بیودینامیک، از مزرعه دارای گواهی Demeter در لیتوانی به دست آمد.

در هر دو سیستم کشاورزی ارگانیک و بیودینامیک، علف های هرز با اقدامات مکانیکی مدیریت می شوند.

سوسک های سیب زمینی کلرادو ( Leptinotarsa ​​decemlineata ) و لاروهای آن ها با دست خارج می شوند.

آماده سازی نمونه در طول آزمایش، از هر تیمار 20 غده به طور تصادفی نمونه برداری شد. غده ها شسته، خشک شدند، برش داده شدند (تقریباً 10 میلی متر)، و بلافاصله در دمای 0-35 درجه سانتیگراد منجمد شدند.

بذر
raw potato

نمونه ها سپس با یک سابلیماتور (ZIRBUS Technology GmbH، آلمان)، با یک آسیاب چاقو پودر (Grindomix GM 200)، لیوفیلیز شدند . آلمان) و در کیسه های پلاستیکی بدون هوا در یخچال نگهداری می شود.

استخراج و شناسایی کاروتنوئیدها ترکیبات کاروتنوئیدی با استفاده از روش کروماتوگرافی مایع با کارایی بالا (HPLC) که توسط هالمن [ 24 ] توضیح داده شده است، با برخی تغییرات، کمی سازی شدند.

به طور خلاصه، 0.100 میلی گرم از نمونه لیوفیلیزه با استون (5 میلی لیتر) با استفاده از حمام اولتراسونیک به مدت 10 دقیقه در دمای 0 درجه سانتی گراد استخراج شد.

سپس نمونه ها به مدت 10 دقیقه (6000 دور در دقیقه، 0 درجه سانتی گراد) سانتریفیوژ شدند.

سپس 1 میلی لیتر مایع رویی به داخل ویال HPLC منتقل شد. طول موج مورد استفاده برای تشخیص 445-450 نانومتر بود. زمان آنالیز 28 دقیقه تعیین شد.

محتوای کاروتنوئیدها در نمونه های سیب زمینی با استفاده از یک منحنی استاندارد ( شکل S1 و S2 مواد تکمیلی ) و با در نظر گرفتن ضریب رقت محاسبه شد و بر حسب میلی گرم 100 گرم در 1 جرم تازه (FM) بیان شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.