با شیشه پاک کن نانوسان خود را از شر سوسک نجات دهید

بطری های بسته بندی شیشه پاک کن نانوسان کهربایی دهان گشاد یک شوینده پرکاربرد عمومی هستند. رنگ آبی کهربایی یا کبالت به محافظت از محتویات در برابر اشعه ماوراء بنفش کمک می کند (همچنین در صورت درخواست در سنگ چخماق شفاف موجود است).

این بطری های شیشه ای بسته بندی در اندازه های مختلف از 60 سی سی تا 750 سی سی عرضه می شوند (اندازه های اضافی در صورت درخواست موجود است).

شیشه دارای استحکام، وزن و سازگاری عالی برای موادی است که نمی توانند از ظروف پلاستیکی استفاده کنند. تمام گزینه های بطری های شیشه ای ما را مشاهده کنید.

خدمات طراحی و منبع یابی محصول – نمی توانید مورد خاصی را پیدا کنید؟ به یک راه حل منحصر به فرد نیاز دارید؟ ما می توانیم کمک کنیم! اگر به ظرف یا لوازم جانبی خاصی نیاز دارید، تیم منبع یابی محصول Cary با شما همکاری خواهد کرد تا بهترین راه حل موجود را پیدا کنید.

شوینده

علاوه بر این، تیم طراحی Caryمی تواند به شما در تمام نیازهای طراحی شما از طراحی لیبل تا کاربرد لیبل کمک کند.

بطری های بسته بندی شیشه ای گرد یک شیشه همه منظوره محبوب هستند که می توانند ظاهری صیقلی به محصول شما ببخشند. به دنبال آن ظاهر رده بالا برای محصول غذایی بعدی خود هستید؟

TricorBraun انواع بطری های بسته بندی شیشه ای گرد را ارائه می دهد تا به محصول شما در قفسه برجسته شود. شیشه کهربایی و آبی کبالت از اشعه ماوراء بنفش محافظت می کند. بسته بندی شیشه ای را با یک درب فلزی جفت کنید تا یک بسته بندی جذاب به نظر برسد.

اگر به دنبال راه حل متفاوتی برای بطری سازی هستید، ما سبک ها، اندازه ها و رنگ های زیادی برای انتخاب داریم. انتخاب ما از بطری های بسته بندی پلاستیکی را می توانید در زیر مشاهده کنید.
نمونه‌های خاک، لجن، ضایعات و آب را برای انواع آنالیت‌های آلی و معدنی هدف جمع‌آوری کنید، در مواردی که حفاظت از نور مورد نیاز است با بسته‌بندی‌های شیشه کهربایی دهان گشاد Thermo Scientific™ I-Chem.

بسته‌بندی‌ها برای برآورده کردن مشخصات مبتنی بر عملکرد EPA برای مواد آلی نیمه فرار، آفت‌کش‌ها، PCB‌ها و تجزیه فلزات گواهی‌شده هستند، پردازش‌شده به همان روش شیشه‌های تایید شده اما بدون مستندات گواهی، یا فرآوری‌نشده و آماده برای روش تمیز کردن خودتان.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.