انبار چینی آلات بهداشتی سینا محل زندگی موش ها

شرکت چینی آلات بهداشتی سینا قطعا یکی از قدیمی ترین شرکت هاست. ماجراجویی طولانی در سال 1735 زمانی که مارکیز کارلو گینوری کسب و کار خود را در فلورانس راه اندازی کرد آغاز شد.

از سال 2015، Pozzi-Ginori بخشی از گروه Geberit است. این شرکت علاوه بر توزیع سرامیک حمام، مبلمان و لوازم جانبی مبلمان را تولید می کند. از جمله مواردی است که در انجمن ها بیشتر ذکر شده است.

این نشانه یک گردش مالی خوب است. به نظر من تضمینی خط Colibrì با توجه به قیمت پایین یک افسانه است. حدود 40 میلیون گردش مالی سالانه

به گفته Markshagall77 بهترین کیفیت قیمت طراحی تونیا در فیس بوک پوزی گینوری را توصیه می کند و آن را یکی از بهترین مارک ها می داند. درست مانند سیلویا که نشان می دهد لوازم بهداشتی این برند بهترین ارزش برای پول است.

رایان 4 سال است که پوزی گینوریس و مادرش بیش از 25 سال است. کاملا مناسب است.

چینی

یکی از معدود شکایات موجود در وب از مارینا می آید: ” من 8 سال است که پوزی گینوری دارم. خوب است، لطفا. اما من 80 یورو برای تعویض لولاهای درب توالت خرج کردم و آنها پس از یک ماه و نیم رسیدند.”

ایندیرا آنها را از صاحب قدیمی به ارث برده است، او خوشحال است.

ماریا لوئیزا در پاسخ به یک درخواست اظهار داشت: “من به اندازه کافی برای آنها هزینه کردم اما بعد از 8 سال آنها هنوز زیبا هستند!”

با رفتن بیشتر به سمت بالا، گلوب را داریم:

کره زمین

گلوبو یکی از بزرگترین شرکت های تولید سرامیک در ایتالیا (34 میلیون گردش مالی) است و نسبت کیفیت به قیمت بسیار خوبی دارد. اما بیایید ببینیم نظر آنها از انجمن ها چیست:

Valent5: “می توانم به شما بگویم که من نیز به شدت بین سنگ های گلوبو و اتصالات استاندارد Ideal تردید نداشتم . از نزدیک دیده می شود، من سنگ ها را ترجیح می دهم، آنها ظاهر بسیار محکم تری دارند.”

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.