انار درجه یک ساوه که باعث جوان شدن پیرزن 100 ساله شد

تمام قسمت های انار درجه یک ساوه برای سلامتی مفید است محبوبیت انار افزایش یافته است زیرا ما بیشتر و بیشتر در مورد مزایای سلامتی افراط در آن می آموزیم. در هند، جایی که طب آیورودا انجام می شود، تمام قسمت های میوه، از جمله ریشه و پوست، اهداف دارویی دارند.

دکتر جان کاردلینا دوم از گروه ریوز در ویرجینیا بیچ ویرجینیا می نویسد که ترکیبات فنلی گالوتانین ها، الاژیتانن ها، لیگنان ها، اسیدهای بنزوئیک و آنتوسیانین ها منابع اصلی استحکام انار هستند. اما علیرغم همه اینها، چیزهای زیادی برای کشف باقی مانده است زیرا پوست این میوه در حال حاضر برای 79 ترکیب فنلی شناسایی شده در چند سال گذشته در حال بررسی است.

روغن هسته انار جایگاه ویژه ای در فهرست فواید این میوه دارد زیرا سرشار از استرول های گیاهی و اسیدهای چرب است. استرول های گیاهی از مصرف حمایت می کنند.

گیاهان خود را بکارید و برای بسیاری از فواید سلامتی آماده شوید

در حالی که شواهد جدیدی از مصرف غذاهای طبیعی مانند عصاره انار، پوست انار و انار برای بهبود سلامت وجود دارد، مهم است که اصول اولیه را در نظر داشته باشید. واقعیت این است که هیچ غذایی نمی تواند تمام نیازهای تغذیه ای شما را برآورده کند و مصرف بیش از حد غذاهای خوب می تواند مشکلات خاص خود را ایجاد کند.

انار

علاوه بر این، با افزایش علاقه به درمان‌های غیردارویی برای بیماری‌های رایج سلامتی، متأسفانه برخی از تولیدکنندگان مخلوط‌های مختلفی را به عصاره انار اضافه کرده‌اند تا تأثیر تغذیه‌ای آن را کاهش دهند. در این مواقع، بهتر است به جای عصاره، کل میوه را مصرف کنید.

از سوی دیگر، در حالی که برخی آب میوه ها ممکن است حاوی عصاره انار باشند، ممکن است حاوی قند مصنوعی و سایر مواد افزودنی نیز باشند که ممکن است چندان مفید نباشند.

بهتر است لیست مواد تشکیل دهنده را بررسی کنید و برندی را انتخاب کنید که از مواد ارگانیک و غیر GMO استفاده می کند و فاقد مواد اضافی ناخواسته است. اگر می خواهید آب انار بنوشید، میزان قند آن را در نظر بگیرید و آن را در حد اعتدال بنوشید.

بعلاوه، پوست انار بیش از دو برابر گوشت آن آنتی اکسیدان دارد، اما مصرف متوسط ​​میوه کامل فیبر اضافی (که در دانه های خوراکی یافت می شود) فراهم می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.