استفاده از ظروف مسی برای تولید سلول های سفید بدن!!

ویوک سال‌هاست که اول صبح آب مسی می‌نوشد و مدت زیادی است که مریض نشده است. اون این کار را در ظروف مسی انجام می دهد.

قیمت ظروف مسی دست دوم اصفهان برای کسانی که که می خواهند مانند ویوک باشند بسیار مناسب و ارزان می باشد.

مس یک ماده معدنی ضروری است که برای سلامت انسان حیاتی است. او می گوید: ذخیره آب در ظروف مسی یک فرآیند تصفیه طبیعی ایجاد می کند که میکروارگانیسم ها، کپک ها، قارچ ها، جلبک ها و باکتری ها را از بین می برد.
محققان آیورودا می گویند: ذخیره آب در یک ظرف مسی آن را با آنتی اکسیدان ها و خواص ضد التهابی دم می دهد و نوشیدن آن فواید سلامتی متعددی دارد.
لیوان‌ها، فنجان‌ها، بطری‌های آب و کوزه‌های مسی مورد تقاضا هستند زیرا مصرف‌کنندگان آگاه از سلامتی از مزایای سلامتی نوشیدن آب دم‌شده با مس مطلع می‌شوند.

مادربزرگ‌های هندی قرن‌هاست که به این شکل آب می‌نوشند. مادربزرگ پدری خودم که تا 89 سالگی زندگی کرد، با یک کوزه مسی آب روی میز کنار تختش می خوابید که اول صبح هنگام بیدار شدن از آن آب می خورد. او فرزندان و نوه هایش را تشویق می کرد.

در مطالعه‌ای در سال ۲۰۱۴ با عنوان «راه‌حل اقتصادی برای حذف میکروب‌ها از آب برداشت‌شده پشت بام»، محققان دریافتند که ظرف‌های مسی تنها پس از چند ساعت قرار گرفتن در معرض یک اثر بازدارنده قابل‌توجهی بر باکتری‌های موجود در آب دارند.

محققان نتیجه گرفتند: “یافته ها نشان می دهد که یک ظرف یا گلدان ساخته شده از مس می تواند برای درمان ضد میکروبی برای تصفیه آب آشامیدنی استفاده شود.”
به گفته روپالی جونجا، متخصص تغذیه در بمبئی، مس ممکن است در سم زدایی سیستم، تنظیم عملکرد کلیه و کمک به جذب بهینه مواد مغذی از غذا نقش داشته باشد.
او می‌گوید: «وقتی آب در یک ظرف مسی ذخیره می‌شود، ماده معدنی در آن شسته می‌شود که (در صورت مصرف) به تجزیه غذا در روده و بهبود هضم ما کمک می‌کند.

به بهبودی از صدمات کمک می کند.
به بهبود زخم ها کمک می کند.
به تولید سلول های جدید بدن کمک می کند.
به تولید ملانین کمک می کند که رنگ مو و پوست را تعیین می کند.
به حفظ لطافت و ارتجاعی پوست کمک می کند.
ممکن است به کاهش ظاهر خطوط ریز روی صورت کمک کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.