استفاده از دستگاه فشار خون omron m7به جای بمبک در جنگ جهانی دوم

دستگاه فشار خون omron m7 هوشمند و متصل فشارسنج الکترونیکی بسیار مفید برای اندازه گیری و پیگیری فشار خون در خانه

عملکرد:
OMRON M7 Intelli IT یک مانیتور فشار خون دستی کوچک با نمایشگر فشار خون (گرفته شده روی بازو یا در کاف)، کاملاً اتوماتیک است که بر روی مفهوم نوسان‌سنجی کار می‌کند.

این فشارسنج فشار خون و ضربان نبض شما را به سادگی و به سرعت اندازه گیری می کند.

با فشار سنج Omron اکنون می توانید فشار خون خود را هر روز در خانه اندازه گیری کنید. در واقع، این مانیتور می تواند اندازه گیری های حداکثر 2 کاربر مختلف را در خانه ذخیره کند (تغییر از یک کاربر به کاربر دیگر بسیار ساده است، دکمه سوئیچ روی دستگاه قرار دارد بنابراین اشتباه کردن غیرممکن است).

همچنین یک حالت مهمان برای اندازه گیری فشار خون یک کاربر جدید، فقط یک بار وجود دارد.

فشار خون اندازه گیری نیرویی است که قلب شما برای پمپاژ خون در بدن شما استفاده می کند (یا اندازه گیری فشاری است که خون بر دیواره های سرخرگ وارد می کند). همچنین مهم است که بدانید فشار خون به طور مداوم در طول چرخه قلب تغییر می کند.

فشارسنج M7 Intelli IT محصولی در خط فشارسنج omron m3 است و بر خلاف ساعت های فشار خون (سنسور قلبی، ساعت اپل) یا فشارسنج مچی، فشار خون M7 Intelli IT این امکان را به شما می دهد. برای اندازه گیری فشار خون روی بازو

بدون نیاز به مراجعه به پزشک یا استفاده از فشارسنج داروخانه، این مدل مستقل است و برای همه قابل استفاده است.

فشارسنج کاف اتوماتیک Omron M7 در یک کیسه زیپ دار عرضه می شود، فشار خون M7 جمع و جور و قابل حمل و نقل در همه جا و حتی در طول سفر شما را همراهی می کند (کل وزن کمتر از 550 گرم خواهد بود). مانیتور فشار خون نیز دارای حالت هواپیما برای جلوگیری از اختلال با تلفن همراه (گوشی هوشمند) است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.